ARAMA
Armutlu  Belediyesi

BAŞKANIN MESAJLARI

Geri

BAŞKAN'IN MESAJLARI

         SEVGİLİ HEMŞEHRİLERİM,

 


         Bu büyük ve güzel aile, Armutlu’muza kimin hizmet edeceğine dair iradesini 31 Mart akşamı ortaya koydu. Şahsıma gösterilen teveccüh ile "Adil, Dürüst ve Katılımcı bir Armutlu" arzusu tek şiarımdır. 5 yıl sürecek bu onurlu görevi layıkıyla yerine getirmek için mesaimize başlıyoruz.
         Sadece bana oy verenlerin değil, çözüm için tüm hemşehrilerimizin dertlerinin odağında olacağıma dair sözüm sözdür.  Durmadan, yorulmadan ben ve ekibim tüm enerjimizle çalışacağız.
         İlk işimiz ilçemizin ihtiyaç duyduğu projeleri hızla belirleyip hayata geçirmek. Yapılmayanları yapmak, Marmaranın incisi ilçemizi daha da parlatmaktır.
         Alt ve üst yapı görünen ve görünmeyen iki ayrı dünyadır. Önceliklerimiz sizlerin de malumu üzere bellidir. Ama çözümleri de öyle ve sırasıyla tüm sorunlarımızı çözeceğiz.    
         Sokaklarımızdan parklarımıza, yollarımızdan kaldırımlarımıza ışıl ışıl, tertemiz, güvenli ve huzur içinde yaşayabileceğimiz bir Armutlu hayalini, sivil toplum kuruluşlarından, ilgili tüm kesimlere kadar sizlerin öneri ve görüşleri ile gerçeğe dönüştüreceğiz.
         Sosyal belediyecilik olmazsa olmazımız. İhtiyaç sahipleri, imkanlar dahilinde  Belediyemizin yardımlarını aldıkları nefes kadar yakınlarında bulacaklar. 
         Kültür, sanatta ve sporda da hedefimiz büyük. 
         Tüm bunları yaparken tek bir şeye ihtiyacım var. Desteğinize… Makam sahibi olarak değil Armutlu’nun evladı bir hemşehriniz olarak kalbimin daima sizinle çarpacağını bilmenizi isterim.
         Koltuklar gelip geçici, gönüllere taht kurabilmektir kalıcı olan.
        Sizlerden aldığım güçle görevimin hakkını verebilmek ve gönüllerinize taht kurabilmek için gece gündüz çalışacağımdan emin olabilirsiniz.
         Sevgi ve saygılarımla

         Cengiz ARSLAN
    Armutlu Belediye Başkanı