Cumartesi
Yağışlı
9°C | 13°C
Pazar
Sağanak Yağışlı
9°C | 14°C
Pazartesi
Sağanak Yağışlı
13°C | 17°C

Başkanın Mesajı

Göreve geldiğimiz 2004 yerel seçimleri ile birlikte, çok değerli  Armutlu halkının teveccühleri ile ilçemizde hizmet dolu 12.  Yılımızı tamamlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. Büyük coşku ve heyecan ile çıktığımız bu yolda, birçok ilk gerçekleştirerek ilçenin ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda projeyi hayata geçirerek ilçemizin hak ettiği değere kavuşması için aralıksız çalışmaktayız. Marmara yarımadasının en ucunda üç tarafı deniz ile çevrili, şifalı kaplıca sularına sahip ve her tarafı ormanlar ile kaplı güzel ilçemiz Armutlu’ nun dört mevsim turizmin yaşanacağı bir termal turizm merkezine dönüştürmek için büyük bir titizlik ile çalışmaktayız.

Çok hızlı bir şekilde gelişmekte olan ilçemizde, Armutlu halkının yaşam kalitesini arttırmak, çözüm odaklı hizmet üretmek, sınırlı kaynaklarımız etkin ve ekonomik kullanmak, dürüst, çalışkan, güler yüzlü ve şeffaf  bir belediyecilik anlayışı ile çalışmak temel ilkelerimizdir.

Dürüst çalışmanın ve verilen sözleri tutmanın karşılığında elde edilen güvenin, bizler için en önemli sermaye olduğuna inanıyoruz. Planlı programlı çalıştığımız , attığımız her adımı iyi hesapladığımız için bugüne kadar önümüzü net görmeyi ve doğru kararlar almayı başarmayı biliyoruz.

Bu topraklara ve milletimize karşı, yüreğimizde büyük bir sorumluluk duygusu taşıyoruz. Tüm kararlarımızda Armutlu’ ya olan sorumluluğumuzu aklımızdan çıkarmadık, çıkarmayacağız.

Bu birlik ve beraberlik, bu dikkat ve hassasiyet,  bu kararlılık ve ciddiyet içerisinde yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Sizden aldığımız güçle , sizden aldığımız destekle yürümeyi sürdürüyoruz.

Biz; Armutlu halkıyla birbirimize kalplerimizi açtık ve zorlukları birlikte göğüsledik. Allah’ ın izniyle daha nice büyük başarıların altına birlikte imza atacağız, bunun kıvancını  birlikte paylaşacağız.

Şimdi, tek gayemiz, bize gösterilen teveccühe hizmetimizle layık olmaktır.

Saygı ve Sevgilerimle.

Mehmet BİRKAN

Belediye Başkanı 

Copyrigt © 2017 Armutlu Belediyesi